Beata Tiškevič kviečia į pokalbį apie skyrybas: Lietuvoje kasmet išsiskiria 9 tūkst. porų

Stay up to date with the news

Beata Tiškevič kviečia į pokalbį apie skyrybas: Lietuvoje kasmet išsiskiria 9 tūkst. porų

Europos statistikos tarnybos duomenimis, Lietuva užima pirmą vietą tarp daugiausiai skyrybų turinčių Europos sąjungos šalių. Iširusių santuokų skaičiumi mus vejasi tokios šalys kaip Kipras ir Malta. Rečiausiai poros skiriasi Slovėnijoje bei Portugalijoje.

Aktorė ir radijo laidų vedėja Beata Tiškevič kviečia paanalizuoti skyrybų temą atvirų pokalbių vakare „Iš–pažintys“.

„Iš–pažintys yra drąsių ir atvirų pokalbių vakarai. Sugalvojau tokią mintį, nes noriu burti žmones, kviesti juos kalbėtis svarbiomis temomis. Tai darome be kamerų ir įrašų – manau, kad tokiu būdu pokalbis yra gyvesnis bei tikresnis. Pirmasis renginys, kurio tema buvo skaudi vaikystė, praėjo labai gerai – patyrėme gydantį bendrumo jausmą. Šįkart kalbėsime apie skyrybas.“

Aktorė teigia, kad nori skirti šiai temai daugiau dėmesio – psichologai skyrybas lydintį skausmą priskiria artimo žmogaus netekčiai, o dviejų žmonių nutrūkę santykiai paliečia ne tik juos, bet ir jų vaikus, draugus, gimines.

Renginio nuotr./Beata Tiškevič

Renginio nuotr./Beata Tiškevič

„Esu išgyvenusi tai savo gyvenime. Man tai buvo sunkus, tamsus laikotarpis. Tuomet man atrodė – čiagi tik skyrybos, niekas nemirė, tad, menkindama savo skausmą, nedrįsau prašyti pagalbos. Dabar, žinodama, kiek daug psichologinių iššūkių gali sukelti žlugę santykiai, noriu padėti tiems, kuriems šiandien tai aktualu.“

Radijo laidų vedėja kviečia visus, kuriems ši tema yra svarbi, atvykti sausio 22 d. 19 val. Į muzikos klubą „Tamsta“, kur ji kalbins komunikacijos agentūros „Olive“ bendraturtę Agnę Grigaliūnienę bei psichologę Genovaitę Petronienę.

„Tai bus nuoširdus ir jaukus vakaras. Mano pašnekovės yra labai išmintingos asmenybės, kurios savo patirtimi ir žiniomis padės atrasti šviesą, pamokas ir galimybę augti kaip asmenybei net tokioje sunkioje patirtyje kaip skyrybos. Savo pamąstymais šia tema pasidalinsiu ir aš. Nuoširdžiai kviečiu visus,“ – sako Beata.

Bilietus į atvirų pokalbių vakarą „Iš–pažintys“ galite įsigyti čia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirmosios „Iš–pažintys“ – garsių moterų atviri liudijimai apie vaikystę

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar