Elif 183: STRESZCZENIE: Melih zleca sekcję zwłok rodziców

Stay up to date with the news

Elif 183: STRESZCZENIE: Melih zleca sekcję zwłok rodziców

“Elif”streszczenie odc. 183. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Sprawdź jeszcze przed premierą!

W poprzednim epizodzie Aliye rozmawia z Melihem. Mężczyzna mówi jej, że jest bratem Melek. Kobieta jest bardzo zaskoczona. Dostrzega na jego palcu pierścień, który kiedyś należał do jego ojca.

Veysel postanowił wyznać Tülay prawdę o sobie. Zamiast tego, dowiedział się, że kobieta, w której się zakochał, jest kimś innym, niż sądził.

Elif: ostatni odcinek sezonu. STRESZCZENIE

Elif – odcinek 183: STRESZCZENIE

Aliye nadal jest zszokowana tym, czego dowiedziała się od Meliha. Poznała jego prawdziwe oblicze i wie, że jest nieugięty i chce, by każdy, kto jest winny śmierci jego rodziców, poniósł karę.Wracając od Melek Aliye jest bardzo zdenerwowana, że prawie mdleje na ulicy. Pomaga jej obca kobieta, jednak Aliye tuż przed domem pada na bruk. Przestraszona Ipek biegnie pomóc matce.

Veysel bardzo przeżywa to, czego dowiedział się o Tulay. Przypomina sobie spędzone z nią chwile. Murat próbuje mu pomóc, jednak ojciec jest wciąż smutny.

Zeynep i Selim odwiedzają sklepy z meblami. Potem kupują sukienkę dla Elif. Kiedy ją przynoszą, Melek mówi im, że nie będzie mogła być obecna na ślubie. Mimo tego, zakochani są coraz bardziej są podekscytowani zbliżającym się ślubem. Erkut obserwuje to z boku i jest ciągle zazdrosny o Zeynep.

Melih niespodziewanie pojawia się w rezydencji Emiroglu, a Veysel udaje się do Zeynep. Chce prosić córkę o wybaczenie, że był złym ojcem. Dziewczyna jest wzruszona jego wyznaniem.

Zdeterminowany Melih zleca wykonanie sekcji zwłok swoich rodziców. Przy grobie pojawia się specjalistyczna ekipa, dokonująca ekshumacji.

Elif – odcinek 183: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

“Elif” – kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial “Elif” oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Już niebawem zakończy się pierwsza seria “Elif”. Czy druga będzie emitowana w TVP? Przekonamy się wkrótce, tymczasem zapraszamy do streszczenia ostatniego odcinka pierwszej serii “Elif“.

RadioZET.pl/SA

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar