חודש לפני הזמן: אלו התמונות הרשמיות של ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus

Stay up to date with the news

חודש לפני הזמן: אלו התמונות הרשמיות של ה-Galaxy S9 וה-Galaxy S9 Plus

המדליף המפורסם ביותר ברשת מציע תמונות של צמד מוצרי הדגל מבית כבר עכשיו

הזמנות שהפיצה בימים האחרונים לא השאירו יותר מדי הזדמנויות לספק – ה-Galaxy S9  ואחיו הגדול יושקו רשמית ב-25 בפברואר, מוקדם יותר מבשנים הקודמות ויום אחר לפני פתיחתה הרשמית של תערוכת 2018 בברצלונה, שתספק לנו עוד אינספור נושאי שיחה מתחום המובייל. אם לא די בכך – כעת יש לנו גם שמאשרות את המראה הסופי והרשמי של הדגמים החדשים – או לכל הפחות של החלק הקדמי שלהם.

המדליף המומחה אוון בלאס פרסם תמונה של צמד המכשירים, שמבהירה כי צפויים לנו שינויים מינימליים במראה החיצוני לעומת הדור השמיני הנוכחי – בחלק הקדמי מדובר בעיקר ביחידות שנוספו לצד מצלמת הסלפי, ומאמתות את ההערכות אודות יכולות זיהוי רשתית וזיהוי פנים שישולבו בדור החדש, כשכבת נוספת לסורק טביעות האצבע בגב הדגמים.

נעים להכיר – אבל אל תשכחו שהשינויים הגדולים הם דווקא בפנים

מעבר לכך, התמונות מלוות בדיווח אשר מאשר את השילוב של רמקולים סטריאופוניים בצד התחתון של המכשירים (סוף כל סוף), שימוש בשבבי ה- 845 וה-Exynos 9810 כמובן, שימוש במצלמת 12 מגה-פיקסל חדשנית יחידה ב-Galaxy S9 ובצמד מצלמות 12 מגה-פיקסל בגירסת ה-Plus – וכמו כן הצעה של זכרון דינאמי בנפח 4 ג’יגה-בייט ואחסון מובנה של 64 ג’יגה-בייט בדגם ה-S9 וזכרון של 6 ג’יגה-בייט עם 128 ג’יגה-בייט של ב- Plus.

תמונה נוספת של המראה הרשמי המיועד, כולל החלק האחורי בעל יחידות הצילום הכפולות (ב- Plus), הפעם מבית אחת מאינספור יצרניות הכיסויים שבשוק

במצב הזה, על אף שיעבור עוד כמעט חודש עד שהסמארטפונים ייחשפו רשמית, מסתמן כי סימן השאלה המרכזי שעדיין נותר לנו הוא זה שנוגע למחיר – כאשר ברשת מתרוצצות שמועות לפיהן הצמד החדש יהיה היקר ביותר במותג ה-Galaxy S עד היום, עם נקודת התחלה פוטנציאלית בלא פחות מ-800 דולר. זה בהחלט משהו שיהיה שווה להמשיך ולעקוב אחריו בשבועות הקרובים.Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar