Publicēts nerātns Katrīnas Gupalo «Supernovas» video klips

Stay up to date with the news

Publicēts nerātns Katrīnas Gupalo «Supernovas» video klips

Īsi pirms stāšanās vērtētāju priekšā “Supernova 2018” pusfinālā 3.februārī “Katrīna Gupalo & the Black Birds” prezentē nerātnu konkursa dziesmas “Intoxicating Caramel” video klipu.

Dziesmas teksta un mūzikas autore Katrīna Gupalo par savu kompozīciju stāsta: “”Intoxicating Caramel” ir par iemīlēšanās trakumu, kad pēc viena skūpsta saprāts kļūst miglains, debesis šķeļ liesmojošas komētas un mīļotā vārdi kūst ausīs kā karamele.”

Kā stāsta video klipa filmēšanā iesaistītie, filmēšanas laukumā norisinājies mūzikas radīta neprāta virpulis. Katrīna un viņas draudzenes, kuras redzamas video klipā, ir bijušas neapstādināmas, ar katru dziesmas atkārtojuma reizi studijā kļuvis arvien karstāk. Lai arī daudzi kadri cenzūras rezultātā ir izgriezti, atstājot vietu iztēlei, joprojām pikanto video klipu iespējams noskatīties Katrīnas Gupalo “YouTube” kanālā.

Mūzikas video režisors ir Jānis Romanovskis, horeogrāfe – Gabija Bīriņa, grima māksliniece – Anita Intaite. The Black Birds pamatsastāvā ģitārists Miķelis Vanags, trompetists Gatis Gorkuša, basģitārists Kristiāns Kosītis, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un vokālists Endijs Endelis. Ieraksta skaņu režisors – Artūrs Sedriks Sinkevičs.

“Katrīnas Gupalo & the Black Birds” oriģinālmūzikas projekta cienītājiem ir iespēja apmeklēt kādu no koncertsērijas pasākumiem, kas līdz pat aprīlim norisināsies Rīgā un Jūrmalā.

Publicitātes attēls

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar