Meryem 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Stay up to date with the news

Meryem 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D‘nin heyecanla takip edilen dizisi Meryem son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. 

Meryem 14 Şubat Çarşamba akşamı 28. bölümü ile Kanal D’de ekrana gelecek…

MERYEM 27. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Meryem’in 7 Şubat 2018 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Meryem, Oktay’dan kurtulmayı başarıyor; Savaş ile aralarında geçen büyük buluşma yeni kararlar almalarına sebep oluyor!

Oktay’ın intikam için geri dönmesi, herkesin büyük bir şaşkınlık yaşamasına sebep olur. Öldü sanılan Oktay, gelişiyle hamlelerine başlar. Meryem’in kendisini görmek isteyeceğini düşünen Oktay, onu kaçırır ve bir ormanda mahsur tutar. Meryem, Oktay’ın elinden kurtulmaya çalışır. Zira Oktay, her fırsatta Savaş’ı öldüreceğini ve Meryem ile olan ilişkilerini bitireceğini dile getirir.

Oktay’ı canlı canlı gören Savaş, gördüğü manzaraya inanamaz. Meryem’in büyük bir tehlikede olduğunun farkındadır. Meryem’i kurtarmak için harekete geçer. Meryem’in silah doğrulttuğu Oktay ise son kozunu oynamaya hazırlanır. Meryem’in öldürmek için hamle yaptığı Oktay, Savaş’ın yaşayabilmesinin kendisine bağlı olduğunu iddia eder. Meryem ise Okay’ın hiçbir sözüne inanmaz. Meryem, katil olacak mı? Oktay, bu kez ölecek mi?

Savaş, sonunda Meryem’i bulmayı başarır. Meryem’in hiçbir tehlike almadan kurtulması, Savaş’ın yeni kararlar almasına sebep olur. Savaş, hiç beklenmedik bir anda evlilik teklifi yapıyor. İkilinin hayatlarını birleştirmek istemeleri, aşklarında yeni bir yol oluyor.
 

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar